Manufacturers
Terms & Conditions

Regulamin sklepu internetowego ebrowarium.pl 
 
Ochrona danych osobowych
 
Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepu są przetwarzane przez właściciela sklepu. Powierzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu: 
- realizacji umowy 
- jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep. 
Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie sklepu, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. 
 
Regulamin zakupów

1. Strona www.ebrowarium.pl służy jedynie do prezentacji oferty handlowej sklepu stacjonarnego i pozwala na składanie ofert kupna przez Klientów wyłącznie gadżetów takich jak: szkło, koszulki, otwieracze, książki itp. oraz napojów bezalkoholowych. Składanie takich ofert odbywa się na podstawie niniejszego Regulaminu. 
Sprzedaż napojów alkoholowych odbywa się tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym.
 
2. Klientem sklepu może być wyłącznie osoba prawna lub pełnoletnia osoba fizyczna.
 
3. Zakup w sklepie ebrowarium.pl jest możliwy tylko po wcześniejszym zarejestrowaniu i podaniu prawdziwych danych. Jeżeli będą one fałszywe, sklep ma prawo odmówić realizacji zamówienia. 
 
4. Wszystkie produkty oferowane w sklepie ebrowarium.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 
5. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.ebrowarium.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Niektóre produkty są sprzedawane w opakowaniach zwrotnych. Cena za opakowanie widoczna jest obok produktu i doliczana automatycznie po umieszczeniu produktu w koszyku. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Klient może opakowanie zwrotne oddać w sklepie stacjonarnym.
 
6. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon fiskalny, będący jednocześnie dokumentem potwierdzającym zakup. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
 
7. Jeżeli zamówiony przez klienta towar będzie w danej chwili niedostępny, skontaktujemy się w celu dalszej realizacji zamówienia. Możemy zaproponować: zwrot pieniędzy, towar inny w zastępstwie lub jeżeli zamówiony towar w ciągu paru dni ma dojechać - dłuższy termin realizacji.
 
8. Zamówiony towar trzeba odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym.

9. Możliwe są następujące formy płatności:
 
- Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wymaganej sumy na koncie sklepu, realizujemy zamówienie.
 
- Przez serwis Transferuj.pl (również płatność kartą)

- Przez serwis Przelewy24.pl

- Przez serwis Paypal.com
 
- Gotówką przy odbiorze towaru. 
 
10. Sklep ebrowarium.pl zamówienia realizuje do 3 dni roboczych, licząc od momentu wpłynięcia pełnej kwoty na konto sklepu. Nie realizujemy zamówień w niedzielę, święta i dni ustawowo wolne od pracy. 
 
11. Gdy w ciągu 5 dni nie wpłynie należna kwota na rachunek bankowy sklepu, zamówienie zostaje anulowane. Klient zobowiązany jest do odbioru towaru w ciągu 5 dni, po tym czasie zostaje ono anulowane, a wpłata zostanie zwrócona, chyba że klient skontaktuje się z nami i uzgodni dłuższy termin realizacji. 
 
12. Klient może anulować zamówienie. W tym celu prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny. 

13. Reklamacje:

a. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

b. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odnieść do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

c. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.

d. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

14. Prawo odstąpienia od umowy:

a. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 30 maja 2013 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

b. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

c. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. 

d. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania produktu, Sklep sprawdzi jego stan.

e. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

f. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w ustępach a. i b. powyżej, oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sklep nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.

g. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są produkty posiadające datę przydatności do spożycia krótszą niż 14 dni.

 
15. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu ebrowarium.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży następuje w sklepie stacjonarnym w momencie wydruku paragonu z kasy fiskalnej.
 
16. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 
17. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie ebrowarium.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
18. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez nas i są własnością www.ebrowarium.pl. Nie mogą być udostępniane i rozpowszechniane dalej bez naszej zgody.

Languages
Polski English
Contact
  +48 798 813 588
  +48 512 501 646

help@ebrowarium.pl
We're on Ratebeer.com
Payments


I accept

This site is intended for adults only.

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.