Warunki Dostawy

 
Zamówione produkty mogą zostać odebrane osobiście w siedzibie Operatora bez dodatkowych kosztów lub są dostarczane pod wskazany adres na terenie Polski, zgodnie z życzeniem Klienta wyrażonym w formularzu zamówienia.
W przypadku wybrania przez Klienta opcji dostawy towaru wydanie towaru Klientowi następuje w momencie wydania przez Sprzedawcę zamówionych towarów firmie kurierskiej. Przy czym zaznaczając w treści zamówienia opcję dostawy towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient oświadcza, że upoważnia kuriera do odbioru Towaru w jego imieniu.

Dostawa na terenie Polski :

Ilość butelek 0,5 l / 0,3 l Koszt Dostawy (przelew)
   1 – 30 19,50 zł
30 – 60 39 zł
60 – 90 58,50 zł
   
Ilość butelek 0,5 l / 0,3 l Koszt Dostawy (pobranie)
   1 – 30 25 zł
30 – 60 50 zł
60 – 90 75 zł
   

Browarium Sp. z o.o.
ul. Okrężna 8
83-340 Sierakowice

nr konta:

72 1020 1866 0000 1702 0091 0034
– tylko przelewy krajowe w złotówkach

Przelewy w innych walutach będą zwracane po potrąceniu wszystkich opłat i prowizji bankowych za podwójne przewalutowanie.

Zamówiony towar dostarczamy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 48 godzin po wpłynięciu zapłaty na nasze konto. Może się on wydłużyć do 4 dni roboczych. Gdy przesyłkę odbierze od nas kurier, wysyłamy do zamawiającego mail z linkiem do monitorowania statusu przesyłki.
W trosce o bezpieczeństwo i jakość zamawianych produktów, nie wysyłamy paczek w piątki, chyba, że zostało to uzgodnione wcześniej z klientem.

FORMY PŁATNOŚCI

Płatności można dokonywać:
– kartą płatniczą
– elektronicznym przelewem bankowym,
– przez serwis Przelewy24.pl,
– przez serwis PayPal,
 
 

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep eBrowarium nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego wraz z linkiem do monitorowania drogi przesyłki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem.